Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Nie znalazłeś jakiegoś pojęcia?

Słowniczek

Rewitalizacja działania mające na celu przywrócenie do życia starych budynków. Najczęściej wiąże się to generalnym remontem, który z jednej strony odtwarza i konserwuje elementy zabytkowe warte utrzymania (elementy sztukaterii, zdobień, stiuków, fresków), a jednocześnie modernizuje poprzez unowocześnienie funkcjonalności użytkowania budynku (nowe źródła ciepła, wymiana wszystkich instalacji, wprowadzenie elementów nowoczesnej infrastruktury, jak windy, systemy zabezpieczeń p. poż., alarmowe, sieć internetowa, telewizyjna, telefoniczna).
Rzeczoznawca majątkowy specjalista, wolny zawód związany z obsługą rynku nieruchomości. Rzeczoznawcą jest osoba, która po zdaniu egzaminu państwowego, uzyskała państwowe uprawnienia, m.in. do wyceny nieruchomości. Rzeczoznawcza majątkowy musi być wpisany do centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych prowadzony przez ministerstwo.
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!
Copyright Nieruchomości Wielkopolski 2013 Realizacja: Agencja Interaktywna Poznań B2 Internet