Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Realizacje

Przedstawiamy wybrane realizacje w zakresie remontów i rewitalizacji

 • Poznań, ul. Słowackiego

  Rozpoczęcie inwestycji:
  01-01-2017
  Zakończenie realizacji:
  01-09-2017

  Zabytkowa w pełni odrestaurowana i zrewitalizowana nieruchomość, która jest jednocześnie projektem inwestycyjnym Spółki. NW występowała tu jako inwestor a obecnie jest Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej i wykonuje usługi zarządzania częściami wspólnymi. Budynek o powierzchni 1 200 mkw łączy elementy oryginalne pieczołowicie odresturowane i
  odtworzone z nowoczesnymi rozwiązaniami, które wprowadzają lekkość i funkcjonalność.  
   
  Część lokali jest lokalami inwestycyjnymi, których obsługę zlecono Spółce.

 • Poznań, ul. Garbary 53

  Rozpoczęcie inwestycji:
  01-01-2007
  Zakończenie realizacji:
  01-10-2008

  Nabyliśmy kamienicę w centrum miasta, szukając miejsca, które będzie rozpoznawalne i wygodne do dojazdu dla naszych klientów. Chcieliśmy, aby powstała nieruchomość komercyjna (biura i sklepy), której użytkownicy byliby związani z branżą nieruchomości – Centrum Nieruchomości. By jednak dojść do tego celu, musieliśmy kompleksowo zmodernizować zabytkową, ale bardzo zniszczoną kamienicę przy Garbarach.

 • Poznań, Szamarzewskiego 13/15

  Rozpoczęcie inwestycji:
  Zakończenie realizacji:

  Olbrzymia kamienica w sercu Jeżyc, ostawiona zabezpieczającymi rusztowaniami kryjącymi przepiękną, aczkolwiek zniszczoną elewacją zdobną w aniołki i ryzality. To była skala, której do tej pory nie ćwiczyliśmy. Cztery klatki schodowe, dwa podwórka, 2800 m2 mieszkań i sklepów. Kamienica zniszczona i wyeksploatowana. Podjęliśmy się koordynacji prac remontowych i modernizacyjnych oraz przebudowy i modernizacji. 


 • Poznań, ul. Rybaki 20

  Rozpoczęcie inwestycji:
  01-09-2006
  Zakończenie realizacji:
  01-12-2008

  Inwestor chciał odnowić zakupioną w centrum Poznania kamienicę (jedną z najładniejszych w tym rejonie centrum) i po rozwiązaniu umów najmu z lokatorami zmodernizować, podzielić na bardziej funkcjonalne mieszkania i je potem sprzedać. Kompleksowa rewitalizacja kamienicy, która w większości była wynajmowana, oznaczała szereg problemów nie tylko budowlanych, ale również na płaszczyźnie zarządzania i prawa lokatorskiego. Dlatego to właśnie nas poprosił o pomoc w ich rozwiązaniu.

 • Poznań, ul Głogowska 173

  Rozpoczęcie inwestycji:
  Zakończenie realizacji:

  Położona tuż przy Wiadukcie Górczyńskim kamienica nie zachwycała wyglądem i nie była obiektem pożądań lokatorów, jej piękna i potencjału można się było jedynie domyślać. Odnowienie elewacji, zmodernizowanie instalacji i nowy podział funkcjonalny mieszkań sprawiły, że ta kamieniczka stała się miejscem bardzo klimatycznym, łączącym walory mieszkania w starej kamienicy i współczesnej infrastruktury. Stare balustrady, nowe okna, oryginalna klatka schodowa, drzwi wejściowe do mieszkań z atestami – nowe i stare, klimat i funkcjonalność – to potrafimy wydobywać ze starych, zaniedbanych budynków. 

 • Poznań, ul. Mottego 3

  Rozpoczęcie inwestycji:
  01-08-2009
  Zakończenie realizacji:
  01-12-2010

  Inwestor postawił przed nami cel: nabyta przez niego zabytkowa, ponad 100-letnia kamienica miała odżyć i stać się pożądanym miejscem zamieszkania dla większej liczby nowych lokatorów. Jednak najpierw trzeba było rozwiązać umowy z dotychczasowymi najemcami – mieszkańcami kamienicy i przebrnąć przez formalności…

 • Poznań, ul. Studzienna 17

  Rozpoczęcie inwestycji:
  Zakończenie realizacji:

  Położona niedaleko Starego Rynku kamieniczka stała na dużej działce pomiędzy dwiema ulicami. Deweloperzy zainteresowani byli częścią działki pod zabudowę. Przeszkodę stanowiła stojąca na tyłach działki kamieniczka. Po analizie sytuacji zaproponowaliśmy podział nieruchomości tak, aby "zwolnić" działkę pod zabudowę deweloperską, oraz wydzielenie działki z kamieniczką, jako oddzielne zadanie inwestycyjne. NW zobowiązało się do wszystkich prac od podziału działki po przywracanie świetności budynkowi.

szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!