Nieruchomości Wielkopolski

O nas

Ze specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem

Początki firmy sięgają 1996 roku. Kilkanaście minionych lat było dla nas okresem intensywnego rozwoju, zdobywania cennego doświadczenia i wiedzy. Cały czas ciężko pracowaliśmy i nadal pracujemy na zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas Klienci. Niektórzy z nich korzystają niezmiennie z naszych usług od samego początku firmy.

Rozwój firmy trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Obecnie Nieruchomości Wielkopolski to zespół specjalistów z zakresu: prawa, administracji nieruchomości i zarządzania, rzeczoznawstwa, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, budownictwa, finansów i inwestycji, którzy mogą się wykazać kierunkowym wykształceniem zdobytym w Polsce i zagranicą, licznymi licencjami państwowymi i specjalistycznymi certyfikatami. Nie przestajemy jednak na tym, codziennie ucząc się czegoś nowego, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, jak również imprezach branżowych (targi, sympozja, konferencje).

Przy tworzeniu firmy świadczącej usługi kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego zespołu, który do swojej pracy będzie podchodzić z pasją. Nie każdy może u nas pracować.

Justyna Łukaszewicz
Prezes Nieruchomości Wielkopolski

Kompleksowo

Zaczynaliśmy od zarządzania nieruchomościami. Jednocześnie wnikliwie obserwowaliśmy rynek oraz panujące trendy i analizowaliśmy potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów. Dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu w naszej branży.

Nie tylko zarządzamy, ale inwestujemy, doradzamy, obsługujemy inwestycje w nieruchomości w pełnym zakresie, świadczymy wiele usług dodatkowych, pośredniczymy. Najkrócej ujmując: rozwiązujemy problemy naszych Klientów.

Pewnie

Skupiając w naszej firmie tak wiele kompetencji i specjalizacji, możemy zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług i pewność, że podejmiemy się każdego wyzwania w zakresie nieruchomości. I tym samym – zdejmiemy im ten problem z głowy. Kompleksowo.

Najwięcej o nas mówią opinie zadowolonych Klientów oraz dotychczasowe realizacje, czyli kompleksowe modernizacje lub rewitalizacje budynków w Poznaniu. Zapraszamy do ich poznania i do kontaktu