Nieruchomości Wielkopolski

Wsparcie biznesu

Komercjalizacja

Dysponujesz nieruchomością, która nie zarabia wcale lub nie tyle, ile oczekuje inwestor? To właśnie dla Ciebie mamy ofertę komercjalizacji. Powiedz nam, czego oczekujesz od swojej nieruchomości, a przedstawimy nasz plan i zapewnimy realizację obranej strategii. Zobacz, co możemy zrobić!

Nieruchomości Wielkopolski to wszystkie kompetencje potrzebne do efektywnego zarządzania nieruchomością (bez znaczenia, czy lokalową, czy usługową) w jednym miejscu. To właśnie dzięki nim i bagażowi doświadczeń wiemy, co i jak robić, by nieruchomość stała się źródłem dochodu: zmiana funkcji, np. z mieszkaniowej na biurową lub odwrotnie, to tylko jeden z przykładów na komercjalizację nieruchomości. Pomysłów i możliwości mamy znacznie więcej – będą one wynikiem naszych analiz, porównań, badań, którye zaproponujemy Tobie wraz z planem realizacji: formalności, konsultacje z prawnikami, dokumentację – to wszystko zapewniamy naszym Klientom, w pełni dbając o realizację obranej strategii komercjalizację.

To znane nam wyzwania. Lubimy je, ponieważ potrafimy im sprostać. Przekonało się o tym wielu dotychczasowych klientów.

Powiedz nam, czego oczekujesz od swojej nieruchomości, a przedstawimy stosowny plan jej komercjalizacji.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Plan zarządzania nowych budynków

Jako deweloper znasz się na stawianiu budynków, ale czy na ich zarządzaniu? Wiesz, kiedy i gdzie instalować liczniki lub podzielniki ciepła? Zaufaj doświadczeniu specjalistów, którzy potrafią przewidzieć trudności dla przyszłej wspólnoty. Zobacz, dlaczego warto zaufać właśnie nam! Buduj mądrze w oparciu o nasze doświadczenia i optymalne rozwiązania.

Analizując projekt budowanej nieruchomości (jeszcze przed jej ukończeniem) pod kątem jej przyszłego użytkowania i zarządzania, zwrócimy uwagę na niezbędne składniki wyposażenia części wspólnych, wskażemy możliwości uregulowania korzystania z części wspólnych, podpowiemy, jak olicznikować poszczególne lokale i jak dobrać sposób rozliczania mediów. Wszystko po to, by dewelopera odciążyć od spraw, które mogą zginąć w natłoku działań, natomiast przyszłym mieszkańcom ułatwią użytkowanie nieruchomości. Dzięki optymalnym rozwiązaniom znajdziemy oszczędności i efektywniejsze sposoby zarządzania nieruchomością.

Napiszemy również budżet dla nieruchomości – wyliczymy wszystkie koszty przyszłego utrzymania nieruchomości przez jej mieszkańców (wspólnoty, spółdzielnie), przygotujemy symulacje kosztów dla potencjalnych mieszkańców. Dziś nabywcy oczekują wiedzy o kosztach utrzymania nieruchomości już na etapie decyzji o jej nabyciu. My pomożemy Ci ją wykonać.

Sprawdź, comożemy zrobić dla Twojej inwestycji!

Koniec budowy – początek wspólnoty

Kończysz inwestycję? Przed Tobą kwestie odbiorów, rozliczeń i nowi użytkownicy nieruchomości – Twoi klienci, którzy zadają setki pytań. Zdaj się na zarządcę, który zadba o umowy, naliczenia i wszystkie informacje dla przyszłych mieszkańców.

Przy kończeniu inwestycji – wykańczaniu mieszkań i początku ich użytkowania pojawia się szereg nowych spraw do uregulowania. Nowe naliczenia, umowy, które trzeba zawrzeć w imieniu wspólnoty lub właściciela budynku o dostawę wody, prądu, ciepła, konserwacje, przeglądy… naliczenia kosztów dla nowych właścicieli, aby budynek nie zbankrutował – to wszystko, co dla inwestora może być dodatkowym obciążeniem na etapie wykończenia, może przejąć doświadczony zarządca. Zrobimy to za i dla Ciebie!

Skorzystaj z naszych doświadczeń i wiedzy oraz strategii współpracy z inwestorem, aby etap przejścia od budowy do budynku nie był horrorem dla kogoś, czyją domeną jest budownictwo, a nie zarządzanie nieruchomością.

Bądź specjalistą w swojej dziedzinie, resztę powierz zarządcom!

Sprzedaż inwestycji deweloperskich

Powierzając nam sprzedaż lub wynajem swojej inwestycji, możesz skoncentrować się na tym, co potrafisz najlepiej: budownictwie i nowych projektach. My zadbamy o skuteczną i rentowaną sprzedaż.

Znamy rynek nieruchomości, nie tylko poznańskich. Wiemy, czym kierują się nabywcy w decyzji zakupowej i… możemy im to zapewnić, sprzedając Twoją nieruchomość. W naszej firmie pracują wyłącznie licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami z bogatą praktyką zawodową.

Kompleksowo pomożemy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży oraz przyszłego zarządzania, opracujemy i przeprowadzimy kampanię reklamową. Zaprezentujemy Twoją inwestycję z najlepszej strony, przygotujemy kompleksową ofertę, w której klienci znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania, łącznie z tym, jak i gdzie zdobyć najkorzystniejszy kredyt, jakie będą koszty utrzymania (czynsze, opłaty za media), jak będzie funkcjonować wspólnota lub spółdzielnia. Tak przygotowana oferta wyróżni Twoją nieruchomość i po prostu sprzedamy ją – z zyskiem dla Ciebie.

Sprzedawaj swoje inwestycje z nami! Zyskasz więcej!

Sprzedaż obiektów po rewitalizacji

Możesz powierzyć nam pełną rewitalizację: od spraw lokatorskich, przez projekt przebudowy i zmiany sposobu użytkowania, maksymalizacji przestrzeni użytkowej, zmodernizowanie funkcjonalności budynku, kapitalny remont, po sprzedaż lokali w odnowionym budynku lub sprzedaż całego obiektu.

Wielokrotnie rewitalizowaliśmy kamienice w Poznaniu, możesz więc czerpać z naszych doświadczeń i wiedzy zespołu prawników, pośredników, doradców inwestycyjnych.

Każda nieruchomość, która ma swoją historię, jest inna, dla każdej można zaprojektować nową przyszłość…  Przyszłości nie potrafimy przepowiadać, ale wiemy, co zrobić, by kamienica lub inny obiekt zyskały nowe życie.

Rewitalizację powierz zawodowcom z doświadczeniem w tej materii. Zaufaj nam!