Nieruchomości Wielkopolski

Szukasz nieruchomości?

Znajdziemy dla Ciebie sprawdzoną nieruchomość

Dysponujemy bogatą bazą ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości z naszego portfela nieruchomości, którymi zarządzamy, i własnych inwestycji, czyli takich, które nie powtarzają się w każdej popularnej wyszukiwarce ofert.

Nasi klienci – właściciele kamienic, właściciele lokali we wspólnotach i spółdzielniach, którymi zarządzamy, powierzają nam do sprzedaży swoje lokale. My, zarządzając tymi nieruchomościami, mamy pełną wiedzę na temat całości budynku, z której możesz czerpać, a która da Ci faktyczny obraz nieruchomości, jaką chcesz kupić. Nie zawsze kolor ścian jest najważniejszy, często możliwości wentylacji czy szczelność dachu bywa kluczowa, by dobrze Ci się mieszkało w swoim świeżo nabytym mieszkaniu.

Oferta z pieczątką (oferta certyfikowana) – to oferta nieruchomości, która znajduje się w dobrze zarządzanym budynku i o której możesz się wszystkiego dowiedzieć. Warto o tym pomyśleć. Dodatkowo – naszych ofert nie znajdziesz nigdzie indziej, są tylko w naszej wyszukiwarce.

Kupuj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!

Doradztwo inwestycyjne

Czy na pewno wiesz, w co warto zainwestować, by po paru latach czerpać zysk z zakupionego mieszkania, domu czy działki? Czy wiesz, że zmiana celu przeznaczenia danej nieruchomości znacząco może zmienić jej wartość? Zobacz, co możesz zyskać!

Wnikliwa znajomość rynku nieruchomości w Poznaniu i Wielkopolsce pozwala nam skutecznie doradzać w zakresie inwestycji – zarówno klientom indywidualnym (mieszkania i domy pod wynajem jako lokata kapitału, działki budowlane, letniskowe, grunty rolne), jak i przedsiębiorcom.

Znamy miejscowe plany zagospodarowania, analizy na temat rozwoju konkretnych rejonów Wielkopolski czy dzielnic Poznania. Wiemy, jakie czynniki należy uwzględniać przy zakupie nieruchomości na określony cel. Opieramy się na stale aktualizowanej bazie danych oraz wycenach naszych rzeczoznawców majątkowych.

Kupuj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!

Wyceny i analizy stanu nieruchomości

Odczarowujemy „magiczne” sformułowania z reklam i prospektów, by pokazać Ci wybraną nieruchomość w jasnym świetle obiektywizmu rzeczoznawcy i danych transakcyjnych. A jeśli nie wiesz, co to jest LTV, tym bardziej powinieneś się zainteresować ofertą wycen.

Nasi rzeczoznawcy majątkowi niejednokrotnie udowodnili, że działka działce nierówna, a mieszkanie na parterze z tzw. ogródkiem jest czasem tylko chwytem marketingowym deweloperów. Dostarczą Ci obiektywnych informacji, które znacznie poprawią Twoją sytuację podczas negocjacji ze sprzedającym. Czarno na białym otrzymasz wszystkie atuty i wady danej nieruchomości, które decydują o jej wartości rynkowej. Tak wyposażony w argumenty możesz być pewny sukcesu negocjacji. W razie czego, w ramach naszego doradztwa, służymy Ci wsparciem i na tym etapie poprzez udział w negocjacjach naszych profesjonalnych i licencjonowanych pośredników.

Sprawdź, kiedy nieodzowna staje się pomoc rzeczoznawcy majątkowego!

Kupuj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!

Doradztwo kredytowe

Marzy Ci się mieszkanie, dom czy biuro, na cele własne lub inwestycyjne, ale brakuje środków? Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu! Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele…

Co? Na przykład czas. Na przykład ofertę, której sam nie otrzymałbyś w banku.

Dlaczego? Ponieważ nasi doradcy kredytowi dysponują najbardziej aktualną i korzystną ofertą kilkunastu banków – bezpośrednio z ich central. Dobiorą ją stosownie do Twoich potrzeb i możliwości, wyręczając Cię w żmudnych formalnościach. Wystarczy spotkanie z doradcą, który przeliczy, wyliczy, przeanalizuje i wyszuka najbardziej dogodne oferty kredytów dla Twojej nowej nieruchomości.

Kupuj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!

Odbiory mieszkań

Zleć nam odbiór nabytego mieszkania, a nic nie umknie naszej uwadze! Oszczędź czas i nerwy i ciesz się nowym „M”. Zdobądź argumenty potwierdzone uprawnieniami budowlanymi naszych specjalistów, aby wyegzekwować od dewelopera stan i standard lokalu, który był w ofercie i za który zapłaciłeś.

Przekazanie kluczy, zdanie sprzedawanego mieszkania w ręce nowego klienta, przepisanie mediów na nowego właściciela to często trudna sytuacja. Czy wiesz, jak i gdzie to załatwić? My wiemy! Wyręczymy Cię w przebrnięciu przez formalności i wnioskach, obiektywnie spiszemy liczniki.

Kupuj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!