Nieruchomości Wielkopolski

Dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości

Zapewnimy efektywnego zarządcę

Tutaj znajdziesz dobrego zarządcę nieruchomości, specjalistę i profesjonalistę. Poznaj naszą ofertę dla wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, kamienic i obiektów komercyjnych. 

Nieruchomości Wielkopolski działa komleksowo!

Wiele wspólnot szuka tanich zarządców. My proponujemy dobrego i efektywnego zarządcę, by mieszkało się dobrze i… optymalnie.

Zobacz, po czym poznasz dobrego zarządcę nieruchomości! W naszej firmie bez trudu znajdziesz takiego dla poznańskich i wielkopolskich nieruchomości – od kamienic po rozległe, wielobudynkowe wspólnoty i skomplikowane spółdzielnie mieszkaniowe.

Zapewniamy stabilność – choroby, urlopy nie oznaczają, że Twoja wspólnota będzie bez opieki – nasza firma gwarantuje nieustanną, profesjonalną i odpowiedzialną obsługę (polisa OC na 1 mln zł), ciągły kontakt telefoniczny, mailowy, informacje dla mieszkańców w internetowej Strefie mieszkańca.


Nasza Oferta

Zapewniamy:

 • wszelkie przeglądy i kontrolę nieruchomości,
 • nadzór remontów,
 • pilnowanie czystości,
 • bieżącą konserwację,
 • dbanie o nieruchomość i dobro wspólne,
 • całodobowe pogotowie techniczne,
 • obsługę prawną i księgową,
 • poprawność wszelkich rozliczeń,
 • przewidywanie i zapobieganie problemom,
 • w razie potrzeby prowadzenie mediacji, łagodzenie konfliktów,
 • wdrażanie wieloletnich planów rozwoju nieruchomości.

Zarządzanie realizowane przez duży, ale dobrze skonstruowany i elastycznie działający podmiot pozwala na korzystanie z efektu skali(rabaty, upusty od kontrahentów, sprawdzeni wykonawcy). Podzielimy się swoim doświadczeniem. A wszystko – transparentnie, ze specjalistyczną wiedzą potwierdzoną certyfikatami i dyplomami, a w razie potrzeby ze wsparciem:

 • prawników,
 • biegłych księgowych,
 • rzeczoznawców majątkowych,
 • pośredników nieruchomości,
 • doradców inwestycyjnych,
 • specjalistów technicznych z uprawnieniami budowlanymi.

Stosujemy:

 • sprawdzone metody,
 • sprawdzone procedury,
 • nowoczesne narzędzia,
 • specjalistyczne programy komputerowe do zarządzania nieruchomościami (umożliwiające m.in. proste i precyzyjne rozliczenia),
 • zapał i podejście konstruktywne do rozwiązywania problemów.

Umów się na spotkanie, by poznać nas i naszą ofertę zarządzania nieruchomości dla:

Przejmiemy nowo wybudowaną nieruchomość do zarządzania

Jesteś deweloperem (inwestorem) i znasz się na budowie. Ale czy na zarządzaniu nieruchomością? Tak, by przejście z budowy do budynku wielomieszkaniowego nie było horrorem nieustających pretensji nowych właścicieli oraz by jej utrzymanie nie pochłaniało fortuny? Im szybciej zaprosisz do współpracy specjalistów takich jak my, tym bardziej wdzięczni będą Ci Twoi klienci. Dlaczego?

Etap przejścia od budowy do nieruchomości mieszkaniowej to newralgiczny punkt dla każdej nieruchomości. Formalności, odpowiednie planowanie, prognozowanie, a nawet urządzenie tak banalnych – wydawałoby się z pozoru – kwestii, jak… podlewanie trawników czy rodzaj i miejsce zamontowania liczników rozliczających ciepło, zostaw więc tym, którzy wiedzą, na co zwrócić uwagę, by nie uprzykrzyć życia późniejszym mieszkańcom. Praca włożona na tym etapie projektowym będzie procentować niższymi kosztami budowy, a potem utrzymania nieruchomości, jej remontów i modernizacji.

Czekamy na Twoje zaproszenie do owocnej współpracy. Skontaktuj się!


Przekształcimy spółdzielnię we wspólnotę

Chcesz łatwiej zarządzać swoją nieruchomością, zoptymalizować koszty? Przekształć spółdzielnię w nowoczesną wspólnotę, w której masz realny wpływ na kluczowe sprawy dla nieruchomości! Trudne i skomplikowane procesy przebiegną sprawniej i prościej, jeśli skorzystasz z naszego doświadczenia i wiedzy.

Obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe, które dzięki nam uzyskały spore oszczędności. Czy na pewno Twojej spółdzielni są potrzebne rozbudowane, wieloosobowe działy, nadmierna biurokracja, nieprzejrzyste procedury?

A może warto skorzystać z pomocy fachowca, który odczaruje nieprzejrzystą księgowość spółdzielni i pokaże, co i ile kosztuje. Przekonasz się, że warto przekształcić spółdzielnie we wspólnotę. My jesteśmy transparentni.

Przekonaj się, że warto dokonać przekształcenia!

Zapraszamy do kontaktu!


Wynajemiemy Twoją nieruchomość (mieszkaniową lub komercyjną)

Czy to mieszkanie do wynajęcia na rok Twojej nieobecności, czy to szereg lokali komercyjnych w Twojej nieruchomości – o wszystkie zadbamy jak o swoje!

Właściciele mieszkań w zarządzanych przez nas podmiotach powierzają nam swoje nieruchomości pod opiekę – nie martwią się znalezieniem godnego zaufania najemcy czy płatnościami. Wszystkim zajmujemy się bowiem za nich!

Jeśli w podobnej sytuacji jesteś jako właściciel domu – Tobie też służymy naszą pomocą! Szczycimy się tym, że my nie tylko administrujemy i zarządzamy – my opiekujemy się Twoją nieruchomością, dbamy o nią jak o swoją.

Właścicielom nieruchomości komercyjnych zapewniamy sprawny najem ich lokali. Atrakcyjne ceny, pewność najmu – to nasza oferta.

Powierz swój lokal w pewne ręce! Skontaktuj się z nami!

Pobierz ulotkę informacyjną dla właścicieli mieszkań inwestycyjnych!

Przygotujemy do sprzedaży (home staging)

Jesteś przekonany, że Twoje mieszkanie lub dom wart jest ceny, za którą je wystawiasz, a pomimo tego nie cieszy się zainteresowaniem?

Pozwól fachowcom spojrzeć obiektywnie, a przede wszystkim sprawić, by nieruchomość zaczęła budzić… pożądanie wśród potencjalnych nabywców. O praktykowanej przez nas w tej kwestii sztuce, zwanej z angielskiego home staging, możesz przeczytać w naszej Bazie wiedzy. Daj się przekonać, że… nie każde złoto, co się świeci, czasami trzeba je wypolerować.

Skontaktuj się ze specjalistami od dobrej sprzedaży nieruchomości!


Sprzedamy Twoją nieruchomość (mieszkaniową lub komercyjną)

Twój zarządca Twoim pośrednikiem! To się opłaca! Skoro jesteś naszym Klientem, to oznacza, że już bardzo dużo wiemy o Twojej nieruchomości i chętnie zajmiemy się jej sprzedażą z korzyścią dla Ciebie.

Kompetencje naszego zespołu pośredników w obrocie nieruchomościami wykraczają daleko poza przeciętny poziom oferowanych w tym zakresie usług.

Dlaczego? Ponieważ bazujemy na całej wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu – naszej firmie, która zarządza nieruchomościami, rewitalizuje i komercjalizuje je i potrafi prognozować sytuację na rynku nieruchomości. Wiemy, jak przygotować ofertę, aby budziła zainteresowanie i pożądanie kupujących. Wiemy, jak sprzedawać, byś zyskał! Sztuka home stagingu wszak też nie jest nam obca (patrz punkt wyżej).

Sprzedawaj nieruchomości z nami! Skontaktuj się!

Wyceniemy Twoją nieruchomość

Czy wiesz ile jest warta Twoja nieruchomość? A może tkwi w niej potencjał o którym nie zdajesz sobie sprawy? Pomożemy Ci w zdobyciu pełnej wiedzy.

Nasz rzeczoznwca majątkowy przygotuje dla Ciebie profesjonalny operat szacunkowy i wskaże Ci wartość Twojej nieruchomości. Możesz wykorzystać tę wiedzę przy negocjacjach albo przy pozyskiwaniu kredytu zabezpieczonego hipoteką na nieruchomości. Wycena nieruchomości może być Ci niezbędna przy wymiarze opłat od nieruchomości takich jak podatki, opłaty za użytkowanie wieczyste, 

Czy stać Cię na brak wiedzy? Zapraszamy do kontaktu!

Efekt?  Zyskasz pełną wiedzę o wartości swojej nieruchomości!