Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Dobry zarządca, czyli jaki?

Gdy zastanawiasz się nad cechami dobrego zarządcy dla Twojej nieruchomości, pewnie odruchowo myślisz o cenie, która powinna być jak najniższa, w związku z czym wejście nowego zarządcy przyniesie oszczędności dla mieszkańców. Ale to bardzo powierzchowne kryterium oceny zarządcy. Zobacz, co my uznajemy za dobre zarządzanie wspólnotą, spółdzielnią czy kamienicą.

  1. Wiedza, doświadczenie, brak eksperymentów na mieszkańcach – jako mieszkaniec, członek wspólnoty korzystasz z naszego bagażu doświadczeń i ogromnej wiedzy zgromadzonej przez lata pracy na tym rynku. Nie eksperymentujemy na Twojej wspólnocie ani nieruchomości. Po prostu wiemy, co robimy i co robić w określonych sytuacjach. Proponujemy optymalne rozwiązania – przynoszące najlepsze efekty przy najniższej cenie.
  2. Kompetencje i kwalifikacje to nie tylko ukończone kursy i zdobyte certyfikaty zarządców nieruchomości, ale i doświadczenie oraz wsparcie większego zespołu specjalistów, jak księgowych, prawników, rzeczoznawców. Takie zaplecze daje Ci pewność wszechstronnej i fachowej troski o Twoją nieruchomość. Nie musisz sam szukać właściwej kancelarii prawnej czy wprawionego w meandry wspólnot księgowego. Otrzymujesz to w pakiecie.
  3. Dobry zarządca to zarządca obecny – większy zespół naszej firmy gwarantuje ciągłość obsługi bez względu na wakacje, urlopy i zwolnienia. Każdy zastępca jest równie kompetentny co przypisany do nieruchomości zarządca. Większy zespół naszej firmy to większa stabilność w zarządzaniu Twoją nieruchomością. Wiedza o nieruchomości nie znika wraz z zarządcą.
  4. Dobry zarządca ma aktualne ubezpieczenie OC, ale nie zwalnia go ono z ponoszenia odpowiedzialności za swoje decyzje i czynności. Nasza firma posiada polisę odpowiedzialności cywilnej na kwotę miliona złotych.
  5. Stawiamy też na cechy osobowe: wysoka kultura osobista, komunikatywność, dążenie do kompromisów i porozumień – we wspólnocie nieraz trzeba podejmować trudne decyzje i niekiedy trudno osiągnąć pożądany konsensus. Dobry zarządca to również mediator i negocjator, który ma na uwadze wyłącznie dobro wspólne, a nie jednostkowe interesy. Zarządca nie reprezentuje interesów wybranej grupy – będąc bezstronnym i obiektywnym, dba o dobro wszystkich.
  6. Inicjator, dobry organizator o szerokich perspektywach – to zarządca, który sam wyjdzie z korzystnymi propozycjami zmian i udogodnień we wspólnocie, zasugeruje nowe możliwości i rozwiązania. Patrzy dalekosiężnie, wiedząc, że każdy dobrze zakończony rok we wspólnocie to szansa na długoletnią współpracę – z korzyścią dla obu stron.
  7. Dobry zarządca nie żąda kontraktów na kila lat z góry – weryfikacja jego działań następuje po każdym roku na bezpośrednim spotkaniu wszystkich członków wspólnoty lub spółdzielni. Jego działania widać w liczbach, raportach, otoczeniu nieruchomości i w jej stanie. Jego praca świadczy o nim i jego skuteczności.

Jeśli takiego zarządcy potrzebujesz, to wystarczy zadzwonić. Nasi zarządcy przedstawią Twojej wspólnocie, kamienicy lub spółdzielni mieszkaniowej jeszcze więcej argumentów za tym, by współpracować z Nieruchomościami Wielkopolski. Przekonaj się, że nie masz nic do stracenia!


szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!