Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Dlaczego warto kupować/ wynajmować z nami?

Na pierwszy rzut oka może dziwić to, że firma znana – pierwotnie– jako specjalista od zarządzania nieruchomościami oferuje swoje usługi również w zakresie pośrednictwa kupna i sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości w Wielkopolsce. Jednak jeśli bliżej się temu przyjrzeć, okazuje się, że w tym tkwi właśnie nasza przewaga. Któż bowiem lepiej od nas zna… stan i walory lokali wystawianych na sprzedaż lub wynajem, skoro od lat zajmujemy się nimi jako troskliwi zarządcy?

Twój zarządca Twoim pośrednikiem!

Zlecając nam sprzedaż lub wynajem swojego mieszkania czy lokalu usługowego, masz gwarancję, że zadbamy o korzystną transakcję – zależy nam na tym, by nowy właściciel czy najemca był naszym zadowolonym klientem – będziemy wszak jego zarządcą.

Potrafimy wydobyć wszystkie walory lokali w zarządzanych przez nas nieruchomościach, ponieważ znamy je jak własną kieszeń. Zdejmiemy Ci z głowy tworzenie oferty, szukanie jej zalet, opracowanie marketingu do danej transakcji, udzielanie odpowiedzi na szereg kłopotliwych pytań o szczegóły techniczne, dostawy mediów, koszty utrzymania itp. Znamy plany remontowe budynków, co może być dodatkowym atutem przy podejmowaniu decyzji o zakupie lub wynajmie lokalu.

Twoja oferta trafi do wyjątkowej bazy ofert wielkopolskich nieruchomości, skupionych w naszej wyszukiwarce. To unikatowe oferty, których na próżno szukać w systemach wymiany ofert innych biur pośrednictwa. Dzięki temu nie będą Cię męczyć przypadkowe telefony, a kontakt będą nawiązywać wyłącznie potencjalni nabywcy. Oszczędność czasu – to na pewno zyskasz, współpracując z nami. Również fachowe wsparcie – rozpropagujemy Twoją ofertę tam, gdzie uznamy za stosowne, tak byś w oczekiwanym terminie sprzedał swoje mieszkanie za możliwie najwyższą cenę. Jeżeli masz lokal do wynajęcia, nasze procedury weryfikacji najemcy pozwolą zmniejszyć ryzyko wynajęcia go osobom niepożądanym. Najwyższy zaoferowany czynsz nie jest zawsze czynszem w dłużej perspektywie najlepszym. W razie trudności z transakcją doradzimy sposoby na jej przyspieszenie. Home staging to tylko jedna z naszych propozycji.

Zarządzając już łączną powierzchnią blisko 200 000 m2, ok. 4500 lokalami mieszkalnymi i użytkowymi, w ponad 130 budynkach na terenie Poznania i okolic, trafiamy do setek potencjalnych nabywców Twojego mieszkania. To godni zaufania nabywcy. Znamy się przecież z nimi nie od dziś.

A jeśli szukasz nieruchomości?

Pomyśl, czy masz łatwiejszy i szybszy sposób na jej zakup niż skorzystanie z naszych usług pośrednictwa? Oto, co zyskujesz, kupując lub najmując lokal za naszym pośrednictwem:

  1. Nasze prowizje są relatywnie niższe niż na rynku (często stosujemy promocje dla naszych klientów – właścicieli lokali i kamienic). Pobieramy je tylko (!) z jednej strony, tak aby bez cienia wątpliwości reprezentować interesy jednej strony – naszego klienta. Tak ułożone wynagrodzenie powoduje, że nawiązujemy dłuższą relację , która opiera się na wspólnym dobrze pojętym interesie. Kupujesz uczciwie – możesz nam zaufać. Jesteśmy wszak Twoim przyszłym (i obecnym) zarządcą, nie możemy więc ukrywać prawdy lub czegoś przemilczać. Będziemy współpracować dalej, więc zweryfikujesz nasze informacje i kwalifikacje.
  2. Nabywasz dobrze znaną i zarządzaną nieruchomość – możesz zapoznać się z efektami naszej pracy, z planami wspólnoty. Żadnych niespodzianek i tajemnic co do stanu technicznego nieruchomości, którą nabywasz!
  3. Zyskujesz dostęp do wyjątkowo opracowanej bazy ofert, nierzadko z okazyjnymi cenami dla naszych klientów! Koniec z przekopywaniem się przez setki niepełnych i niejasnych ogłoszeń o nieruchomościach w Internecie i gazetach lokalnych. Unikatowa, kompleksowo zbudowana baza nieruchomości.

Twój zarządca Twoim pośrednikiem – przekonaj się o skuteczności tego rozwiązania. Z nami!
 


szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!