Dla Uczestników

Jeżeli posiadasz lokal lub nieruchomość zarządzaną przez naszą firmę, możesz być uczestnikiem programu NW Premium i korzystać ze wszystkich bonusów i rabatów udzielonych przez Partnerów programu. Wystarczy, że wypełnisz i dostarczysz formularz rejestracyjny,  a staniesz się Uczestnikiem programu.

Korzystaj ze zniżek na usługi remontowe, budowlane, wykończeniowe, zakupy materiałów budowlanych i wnętrzarskich.

Na początku każdego roku listownie otrzymasz kartę NW Premium ważną na kolejny rok, na podstawie której Partnerzy aktywni w danym roku udzielą stosownych, uzgodnionych z nami rabatów.

Jeśli w trakcie roku przestaniesz być właścicielem lokalu lub nieruchomości lub nasza firma zakończy usługi zarządzania nieruchomością, która uprawnia Cię do bycia Uczestnikiem programu, w kolejnym roku karta Uczestnika nie będzie przesłana.

Na naszej stronie internetowej są publikowane aktualne informacje o naszych Partnerach i wysokościach udzielanych przez nich rabatów i bonusów.

W placówkach Partnerów wystarczy pokazać kartę NW Premium, a stosowny upust zostanie udzielony bez żadnych dodatkowych negocjacji z Twojej strony.

Prosto, korzystnie, kompleksowo.

Zapraszamy!
 

Formularz zgłoszeniowy

Adres lokalu lub nieruchomości zarządzanej przez Organizatora

Adres zamieszkania (do korespondecji):

Partnerzy

--5%

Spot Office

Wynajem przestrzeni biurowej

OfficeSpot - Wynajem biur w Poznaniu
ul. Niedziałkowskiego 28
61-578 Poznań
rozwiń »

OFFICE SPOT oferuje

  • biura wirtualne
  • biura krótkoterminowe
  • co-working
zwiń »
wczytaj więcej zniżek
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!