Dla Partnerów

Partner programu zyskuje potencjał promocji swoich usług wśród licznych klientów naszej firmy. Przystępując do programu i oferując naszym klientom rabat lub bonus na swoje produkty lub usługi, zapewnia sobie możliwość poszerzenia grona klientów i dotarcia z informacją o swoich produktach do kilku tysięcy osób, które korzystają z usług naszej firmy.

Oferta będzie umieszczona na specjalnie opracowanej dla programu stronie internetowej, na której opublikujemy logo Partnera, nazwę firmy, oferowane warunki rabatowe oraz link do strony firmowej.

Identyfikacja Uczestników odbywa się poprzez jednoroczne karty rabatowe, których wzór jest w każdym roku inny. Karty są numerowane.

Zgłaszając udział Partnera programu NW Premium w danym roku, możesz dowolnie kształtować swoją ofertą przygotowaną dla Uczestników.

Aby zostać Partnerem programu NW Premium, wystarczy deklaracja uczestnictwa i kontakt  z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Zostań Partnerem NW Premium!

Partnerzy

--5%

Spot Office

Wynajem przestrzeni biurowej

OfficeSpot - Wynajem biur w Poznaniu
ul. Niedziałkowskiego 28
61-578 Poznań
rozwiń »

OFFICE SPOT oferuje

  • biura wirtualne
  • biura krótkoterminowe
  • co-working
zwiń »
wczytaj więcej zniżek
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!