Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Klienci o nas:

(...) rozwiązuje problemy, znajdując odpowiedni sposób, nawet w skomplikowanych sytuacjach, skutecznie oceniając ryzyko i przewidując z im związane korzyści i straty.
Nasza nieruchomość jest obiektem zabytkowym wynajmowanym przez szererg renomowanych firm (...), co wiąże się z koniecznością zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie. Nieruchomości Wielkopolski (...) to właściwy partner, aby ten poziom usług zapewnić.
Kadra sprawująca opiekę nad nieruchomościami wyróżnia się nieprzeciętnym doświadczeniem, praktyką zawodową opartą na zarządzaniu nieruchomościami oraz życiowym podejściem do spraw codziennych.
Spółka (...) zarządza nie tylko naszą wspólnotą mieszkaniową, ale niemal całym osiedlem (...). Administrator oprócz zadań typowo administracyjnych jest też mediatorem w nieuchronnych nieporozumieniach pomiędzy wspólnotami wchodzącymi w skład osiedla, łagodzi konflikty, dzięki jego elastyczności wiele spraw o szerszym zakresie zostało sprawnie załatwionych.
Na wielu etapach procesu inwestycyjnego: sprzedaży, oddawania do użytkowania, pracownicy spółki (...) okazywali się profesjonalistami, służącymi doradztwem z zakresu zarządzania i funkcjonowania budynków.
Nieruchomości Wielkopolski - Zarządzanie Sp. z o.o. podejmuje zdecydowane działania zmierzające do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wspólnoty, której jestem mieszkańcem.
Zadania, jakie stały przed nami (...), często wymagały podejmowania licznych kompromisów. Znalezienie właściwej drogi dla tak różnorodnych celów stanowi (...) powód do wzajemnej satysfakcji.
Wspólnota skąłda się z ponad 200 lokali, (...) firma zarządzająca jest w stanie bardzo dobrze koordynować całość zadań i wydarzeń na naszej nieruchomości.
Mamy zapewnioną fachową obsługę techniczną
i administracyjną. Sprawozdania finansowe
i rozliczenia indywidualne właścicieli lokali sporządzane są rzetelnie, przejrzyście i na czas.
Szeroka wiedza, profesjonalizm i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów z zakresu zarządzania nieruchomościami pozwala mi stwierdzić, że firma jest godna polecenia.
Przez cały okres współpracy firma zarządzająca należycie wywiązuje się ze swoich licznych obowiązków oraz rzetelnie i przejrzyście prowadzi księgowość. (...) dzięki swoim kontaktom pozwoliła spółdzielni na obniżenie kosztów funkcjonowania, co przyczyniło się do większego zadowolenia Spółdzielców oraz Członków Wspólnot Mieszkaniowych.
Firma dała się poznać jako konsekwentna i godna zaufania, kompetentnie prowadząca dokumentację
i księgowość oraz sprawnie podejmująca działania zmierzające do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wspólnoty.
Od początku współpracy jesteśmy jako Wspólnota bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zarówno spraw księgowych, jak i różnych spraw Wspólnoty.
Biorąc pod uwagę całokształt działań Spółki Nieruchomości Wielkopolski, nie mamy zastrzeżeń do jej pracy i uważamy, że jest ona godna polecenia potencjalnym klientom.
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!