Strefa mieszkańca już działa!

Nowe narzędzie komunikacji pomiędzy mieszkańcami poszczególnych...
czytaj wiecej »

Zespół ds. wspólnot i spółdzielni

opiekun
Łukasz Wesołowski

Manager działu
Zarządca nieruchomości
 

licencja zarządcy nr 16506
 

61 66 44 896  696 480 479 lukasz.wesolowski@NWnieruchomosci.pl
opiekun
Luiza Nartowicz-Franek

Zarządca nieruchomości
 

licencja zarządcy nr 27289
licencja pośrednika 21762 

61 66 44 872  662 237 086 luiza.nartowicz-franek@NWnieruchomosci.pl
Beata Joks

Zarządca nieruchomości 


licencja zarządcy nr 28347 

61 66 44 867  696 479 149 beata.joks@NWnieruchomosci.pl
Joanna Nowak

Zarządca nieruchomości 

licencja zarządcy nr 25553 

61 66 44 863  730 111 005 joanna.nowak@NWnieruchomosci.pl
Małgorzata Matuszewska

Administrator nieruchomości
 

 

61 66 44 863  730 111 005 malgorzata.matuszewska@NWnieruchomosci.pl
Ewa Szulc

Administrator nieruchomości
 

 

61 66 44 868  602 463 584 ewa.szulc@NWnieruchomosci.pl
Teresa Jaźwiec

Administrator nieruchomości 

 

61 66 44 894  606 402 622 teresa.jazwiec@nwnieruchomosci.pl
Izabela Bednarowicz

Administrator nieruchomości
 

 

61 66 44 852  531 531 761 izabela.bednarowicz@NWnieruchomosci.pl
Daria Adamska

Administrator nieruchomości
 

 

61 66 44 889  696 478 269 daria.adamska@NWnieruchomosci.pl
Katarzyna Chudzińska

Administrator nieruchomości
 

 

61 66 44 871  790 200 710 katarzyna.chudzinska@NWnieruchomosci.pl
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!
Copyright Nieruchomości Wielkopolski 2013 Realizacja: Agencja Interaktywna Poznań B2 Internet