NW Premium

Zapraszamy naszych klientów – właścicieli zarządzanych przez nas nieruchomości oraz kontrahentów do współpracy w ramach programu partnerskiego NW Premium.

Dotychczasowe działania NW Nieruchomości skupiały się na negocjowaniu najlepszych warunków na usługi wykonywane na rzecz wspólnoty i najczęściej dotyczyły części wspólnych.

W efekcie tylko częściowo każdy z Państwa odczuwał korzyści z bycia klientem NW Nieruchomości. Nasz nowy program NW Premium dba bezpośrednio o każdego naszego klienta: właściciela nieruchomości zarządzanej przez nas. Karta NW Premium umożliwia korzystne upusty i rabaty we wszystkich branżach związanych z zakupem, utrzymaniem i remontowaniem nieruchomości, wynegocjowane przez nas w firmach będących Partnerami programu. 

Wykorzystując siłę i potencjał, jaki tkwi w negocjowaniu warunków dla większych grup, proponujemy korzyści również Partnerom programu – większą liczbę klientów na ich usługi i produkty oraz dodatkową promocję.
Będziemy promować polskie firmy, sprawdzone przez nas i chętne do współpracy. Będą to również firmy, które znalazły siedziby w nieruchomościach zarządzanych przez nas. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli podmiotów gospodarczych znajdujących się w obrębie zarządzanych przez nas nieruchomości – dzięki naszemu programowi możecie Państwo dotrzeć do większej grupy odbiorców.

KORZYŚCI

 

Partnerzy

--5%

Spot Office

Wynajem przestrzeni biurowej

OfficeSpot - Wynajem biur w Poznaniu
ul. Niedziałkowskiego 28
61-578 Poznań
rozwiń »

OFFICE SPOT oferuje

  • biura wirtualne
  • biura krótkoterminowe
  • co-working
zwiń »
wczytaj więcej zniżek
szukaj nieruchomosci Szukasz nieruchomości
zarzadzaj nieruchomoscia Posiadasz nieruchomość
strefa mieszkanca Strefa mieszkańca
wsparcie biznesu Wsparcie biznesu
A gdy już nabędziesz wymarzoną nieruchomość, sprawdź, czy przypadkiem też nie możemy Ci w czymś pomóc lub w czymś Ciebie wyręczyć!